CAREER

Plėsdami savo veiklą ieškome naujų komandos narių šioms vakancijoms:

Kontaktai CV siuntimui ir pasiteiravimui:

+370 657 91020

career@baltmarine.eu

rs.trading@baltmarine.eu

Serviso mechanikas

Darbo pobūdis:

  • Laivo propulsinės sistemos elementų remonto ir aptarnavimo darbai;
  • Techninės dokumentacijos, ataskaitų pildymas ir pridavimas;
  • Bendravimas su užsakovais anglų ir rusų kalbomis;
  • Darbas susijęs su trumpalaikėmis (4-7dienos) komandiruotėmis, dažniausiai kaimyninėse šalyse.

Mechanikas/automatikos specialistas

  • Laivų variklių automatikos įrenginių priežiūra, reguliavimas ir remontas
  • Bendravimas su laivo atstovais ir susijusiais asmenimis anglų ir rusų kalbomis;
  • Darbe bus trumpalaikų (1-3 dienos) komandiruočių kaimyninėse šalyse.

Reikalavimai:

  • Inžinerinis išsilavinimas – mechanikas, elektromechanikas, automatikas;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus greitai besikeičiančioje aplinkoje;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • B vairuotojo pažymėjimas;
  • Galimybė vykti į komandiruotes;
  • Asmeninės savybės: atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, problemų sprendimo įgūdžiai.

Siūlome:

  • Specializuotus mokymus ir asmeninį mentorių darbo pradžioje;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Plačias savirealizacijos galimybes tarptautinėje įmonėje;
  • Profesinio augimo perspektyvas;
  • Nelaimingų atsitikimų/gyvybės draudimą darbo metu.

Siūlomas atlyginimas:

  • Nuo 1700 Eur netto ir priedai, kurie priklauso nuo darbo rezultatų. Atlyginimas aptariamas pokalbio metu, atsižvelgiant į turimas kompetencijas.