CAREER

BALTMARINE TRADING UAB – inovatyvi, socialiai atsakinga laivų aprūpinimo ir serviso įmonė stiprina savo komandą ir kviečia prisijungti laivų serviso inžinierių.

Darbo pobūdis:

  • Laivo propulsinės sistemos elementų remonto ir aptarnavimo darbai;
  • Techninės dokumentacijos, ataskaitų pildymas ir pridavimas;
  • Bendravimas su laivo atstovais ir susijusiais asmenimis anglų ir rusų kalbomis;
  • Darbas daugiausia komandiruotėse.

Reikalavimai:

  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus greitai besikeičiančioje aplinkoje;
  • Gebėjimas analizuoti brėžinius;
  • Inžinerinės krypties išsilavinimas – didelis privalumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • B vairuotojo pažymėjimas;
  • Galimybė vykti į dažnas komandiruotes;
  • Asmeninės savybės: atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, problemų sprendimo įgūdžiai.

Siūlome:

  • Specializuotus mokymus ir asmeninį mentorių darbo pradžioje;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Plačias savirealizacijos galimybes tarptautinėje įmonėje;
  • Profesinio augimo perspektyvas;
  • Nelaimingų atsitikimų/gyvybės draudimą darbo metu.

Siūlomas atlyginimas:

  • Nuo 1200 Eur netto ir priedai, kurie priklauso nuo darbo rezultatų. Atlyginimas aptariamas pokalbio metu, atsižvelgiant į turimas kompetencijas.

Darbo pobūdis

  • Esamų klientų aptarnavimas ir naujų paieška;
  • Projektų valdymas nuo užsakymo gavimo iki įgyvendinimo;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Derybos ir bendravimas su tiekėjais;
  • Prekių priėmimas, apskaita ir sandėlio tvarkos palaikymas;
  • Krovinių tvarkymas rankomis ir autopakrautuvu;
  • Užsakymo sukomplektavimas ir pristatymas į laivą laikantis nustatytų procedūrų.

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Geri bendravimo įgūdžiai gyvai ir telefonu;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Analogiško darbo patirtis arba jūrinis išsilavinimas – didelis privalumas;
  • Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas – privalumas;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • Asmeninės savybės: aktyvumas, iniciatyvumas, pareigingumas, darbštumas.

Mes jums siūlome

  • Profesinio augimo ir karjeros perspektyvas;
  • Sveikatos/gyvybės draudimą darbo metu.

Atlyginimas

  • 800-1100 netto ir priedai, kurie priklauso nuo darbo rezultatų. Atlyginimas aptariamas pokalbio metu, atsižvelgiant į turimas kompetencijas.